Чорнобильська трагедія – одна з наймасштабніших не тільки в Україні, а й в цілому світі. Для білоцерківців це особливо болюча рана. Сьогодні, 26 квітня, відбулася акція з нагоди 31-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

Захід розпочався з гімну України і перше почесне слово надали міському голові Дикому Г.А. "Наші герої не сховалися, люди відчували своє зобов'язання перед майбутніми поколіннями" – наголосив Генадій Анатолійович. До слів подяки долучився і заступник голови Білоцерківської районної державної адміністрації Ю.С. Савчук. Також слово надали ліквідаторам Чорнобильської АЕС і священнослужителям Спасо-Преображенського собору та церкви Покрови Божої Матері. Вони прочитали молитву за упокій душ загиблих і за здоров'я усіх живих ліквідаторів та їх родин.

Ліквідаторам і їх рідним було надано право вдарити в дзвін 31 раз в пам'ять років, які ми прожили з дня тієї сумної події. Молодь БНАУ не обійшла стороною акцію, бо переймається майбутнім країни і не хоче більше допустити помилок. Студенти вшанували учасників Чорнобильської трагедії та поклали квіти до пам'ятника. Тож давайте ми разом низько вклонимося усім, хто зробив неможливе заради своєї країни і будемо піклуватися про її світле майбутнє!

Краснощок Анастасія, голова інформаційного комітету студентської ради